ZAPRASZAMY KOLEKCJONERÓW

Zaproszenie dla kolekcjonerów
– pochwalcie się swoją kolekcją

.

Regionalna Akademia Twórczej Przedsiębiorczości przy Miejskim Ośrodku Kultury w Skierniewicach zaprasza kolekcjonerów, którzy zechcieliby pokazać swoje zbiory Skierniewiczanom, do udziału w wystawie. Podobna wystawa, odbyła  się w styczniu 2014 r i cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dla wielu kolekcjonerów zabrakło wówczas miejsca, aby mogli zaprezentować swoje zbiory,  dlatego też  zaplanowana została podobna wystawa w 2015 roku. Otwarcie wystawy  zatytułowanej „Nasze kolekcje –odsłona III”  odbędzie się 12 lutego 2015 r. Każdy z kolekcjonerów otrzyma 1 lub 2 gabloty (w zależności od ilości zgłoszeń) do ekspozycji swoich zbiorów. Gabloty są wielkości 80 x 60 cm wysokości 20 cm, więc eksponaty muszą się w niej mieścić.  Istnieje także możliwość  zawieszenia eksponatów na ścianach galerii.

.

Bardzo prosimy o zgłoszenia udziału i określenie tematyki ekspozycji do dnia 02 lutego 2015 r   pod numer  telefonu 46-833-70-93 lub drogą emailową  na adres: [email protected] wraz z podaniem kontaktu.

.

Zdajemy sobie sprawę, że prezentacja w pojedynczej gablocie stanowić może jedynie wycinek bogatego zbioru. Zależy nam jednak na tym, aby tematyka wystawianych kolekcji była różnorodna i była odzwierciedleniem szerokich zainteresowań Skierniewiczan. Zapraszamy do zgłaszania udziału, ponieważ ilość gablot i powierzchni wystawienniczej jest ograniczona.