Świąteczne warsztaty decoupage – 09 – 10 i 16 – 17.11.2013 r.

Dekoracje świąteczne –

warsztaty dekorowania techniką decoupage

 

9 – 10 oraz 16 – 17  listopada 2013 r.

Warsztaty dedykowane są dla miłośników rękodzieła i ludzi lubiących tworzyć coś z niczego. Zdobyta wiedza pozwoli każdemu uczestnikowi w krótkim czasie stworzyć we własnym domu prawdziwie świąteczny i niepowtarzalny nastrój.

Program

Dzień 1:

W czasie dwóch spotkań uczestnicy warsztatów nauczą się jak wykonać mozaikowy talerz na bożonarodzeniowe przysmaki i dużą bombkę mogącą stanowić samodzielną dekorację. Do wykonania obu przedmiotów uczestnicy zastosują technikę decoupage wcześniej poznając tajniki jej stosowania. Specyfika techniczna materiału wymaga rozłożenia pracy w systemie dwudniowym tj. każdy z przedmiotów będzie ozdabiany zarówno pierwszego jak i drugiego dnia.

Dzień 2:

Na warsztatach uczestnicy będą mieli również okazję wykonać jeszcze dwa rodzaje ozdób bożonarodzeniowych z materiałów zawsze dostępnych w naszych domach, których oryginalne zastosowanie zaskoczy domowników. W czasie gdy wyżej wspomniane przedmioty decoupage będą wymagały pozostawienia do wyschnięcia uczestnicy wykonają małą bombkę – śnieżynkę z płatków higienicznych oraz gwiazdkę choinkową zbudowaną
z wykałaczek.

Na zakończenie warsztatów  uczestnicy wykonane prace  zabiorą do domu.

Warsztaty odbywają się w siedzibie Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości – ul. Piłsudskiego 2 (budynek USC).