Decoupage

Decoupage dla wszystkich – praca na drewnie i tekturze. Uczestnicy poznają podstawową technikę decoupage (tzw. technikę serwetkową), podstawowe preparaty i sposoby zabezpieczania prac oraz metodę postarzania która doda pracom lat i niepowtarzalnego charakteru. W trakcie warsztatów każdy uczestnik wykona drewniane pudełko z przykrywką.Warsztaty dekorowania techniką decoupage
20 kwietnia godz. 17.00 – 20.00
Decoupage dla wszystkich – praca na drewnie i tekturze. Uczestnicy poznają podstawową technikę decoupage (tzw. technikę serwetkową), podstawowe preparaty i sposoby zabezpieczania prac oraz metodę postarzania która doda pracom lat i niepowtarzalnego charakteru. W trakcie warsztatów każdy uczestnik wykona drewniane pudełko z przykrywką.
21 kwietnia godz. 16.00 – 19.00
Recykling na wiosnę – decupage na metalu. Uczestnicy wykonają doniczki z motywem ziołowym                         do zastosowania w kuchni lub ogrodzie. Uczestnicy poznają metody przygotowania metalu do ozdobienia, pracy na nim oraz zabezpieczenia go przed korozją.
22 kwietnia 16.00 – 19.00
Butelki decoupage – praca na szkle. Wykonane zostaną dwie butelki na przetwory lub ozdoby kuchni. Butelki zostaną wykonane w połączeniu techniki klasycznej z zastosowaniem papieru ryżowego tworzącego półprzeźroczyste powierzchnie oraz z zastosowaniem motywu na ciemnym tle.
Warsztaty odbywają się w siedzibie Regionalnej Akademii Twórczej Przedsiębiorczości – ul. Piłsudskiego 2 (budynek USC)
Maj
Wystawa po warsztatowa wykonanych prac w Akademii Twórczej Przedsiębiorczości po której można będzie odebrać swoje prace.
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 kwietnia 2012r.
Sekretariat MCK pok. 108, lub tel. 46 833 24 12.
Warunkiem udziału w warsztatach jest wpłacenie na konto MCK do dnia 15 kwietnia br. akredytacji                    w wysokości 30 zł
Nr konta:
62 1500 1689 1216 8004 3139 0000
z dopiskiem : akredytacja na warsztaty decoupage
Liczba miejsc ograniczona – DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!